| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca cel imi fericit moment din viata unei femei este cand se vede in rochie alba de mireasa? happy

Răspuns Câştigător
| HenkyPenky a răspuns:

Sunt 3 lucruti importante pentru o femeie in viata, numarul 1 nepotii ( e lucru mare sa ii cresti, sau stranepotii), 2 nasterea unui copil 3 rochia de mireasa

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da, asa se spune.
Si atunci cand naste primul copil (bineinteles daca este dorit).
Raspunsul ar trebui sa il dea o fosta mireasa.

| thegatekeeper a răspuns:

Depinde de persoana, fiindca nu toate femeile au ca prioritatea casatoria sau nunta propriu-zisa.

| CristiB93 a răspuns:

O sa vezi cand iti va veni randul kiss

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te măriți? laughing

| BlackRaven45 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu dar de multe ori am auzit asta si as vrea sa stiu daca e adevarat.winking

| BlackRaven45 a răspuns:

Ca cel mai*

| blaablaablaaa a răspuns:

Da, sau atunci cand naste, daca isi doreste copil.

| GatitulMiresei a răspuns:

Cu siguranta e cel mai fericit moment de pana atunci :)

www.gatitul-miresei.ro

| danutza_1678 a răspuns:

Eu cred ca dahappyPt ca de cind suntem mici visam la rochia alba...

| smileformepls a răspuns:

Da, pentru ca se simte intr-un fel implinita.