| xoxoBby a întrebat:

A patra saptamana de sarcina se vede intr-o rochie de mireasa?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nici pomeneala, la mine abia la 4 luni s-a observat.
Sarcina usoara si o seara bunahappy

| mona a răspuns:

Eu am imbracat rochia de mireasa cand am avut 3 luni si nimeni nu si-a dat seama de asta, deci nu se vede

| Georg13 a răspuns:

Nu.Sarcina insepe sa se vada dupa aproximativ 12 saptamani (3 luni)

| Valentyna290497 a răspuns:

-Depinde de rochie! Daca e foarte stramta e posibil sa s vada un pic! Daca e un pic mai larguta nu se observa!

| GatitulMiresei a răspuns:

Primele 2 luni nu se observa.
Insa chiar si o sarcina inaintata poate fi mascata prin croiala.
Rochiile cu talia inalta sau rochiile stil grecesc, vaporoase sunt cele mai indicate.
www.gatitul-miresei.ro

| Ingerasulinocent a răspuns:

Ce dragut, felicitari! Nu iti fa griji nu se observa. Casa de piatra!

| Yuukii a răspuns:

Nu happy