| Alfonso a întrebat:

E adevarat ca Demi Lovato se drogheaza? Am auzit ca se drogheza in degete sau ceva, si ca intr-o seara la drogat si pe Joe Jonas in timp ce dormea, si a doua zi el numai putea sa vorbesca.

59 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Și dacă s-ar droga care ar fi problema ta? Vrea să se drogheze, să se drogheze! Ce te mănâncă pe tine ce face el?

| mistikk a răspuns:

De unde ati scos-o si pe asta?laughingrolling on the floor

| marius577 a răspuns:

Prostii...

| adytzusiatat a răspuns:

Da nue eadevarat:

| AlexutuDeiu a răspuns:

Nu e adevarat
Aceste este doar o barfa (barfele incep cu un strop de adevar)probabil ceva de genu dar nu lo drogat sa nu poate vorbi
Joe jonas si demi sunt doar prieteni (s-au despartit vara trecuta)

| OanaVlad a răspuns:

Eu cred ca nu e adevaratsad daca ar fi adevarat as fi suparata rau de tot pentru ca e starul meu preferat happy stiu o gramada de lucruri despre ea... culoarea ei preferata este alb si o cheama demetria devonne lovato... mai stiu si alte chesti despre ea dar n-am chef sa zic chiar tot laughing bye

| SaRiNoOtZa a răspuns:

LOLlaughing de unde ai auzit si prostia asta.Demi Lovato nu se drogheaza in degetelaughing sau ca intr-o seara la drogat pe Joe Jonas in timp ce dormea astea sunt niste minciuni de niste oameni invidiosi so chil Demi Lovato nu se drogheazabig grin

| Brumilicious a răspuns:

Da este...

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Pai poate unii zic da unii zic nu adevaru nu il stie decat eawinking

| Alfonso explică:

Majoritatea dintre voi se lasa pacaliti de televizor. Daca ati vazut un episod din Sonny si steluta ei norocoasa deja o cunoasteti super bine pe Demi Lovato.Doar pentru ca Sony e amabila si nu pare a se droga, asta nu ins ca Demi e lafel.Ala e un serial.Lafel si in cazul lui Joe.Nu zic ca ei se drogheaza, sau ca nu se drogheaza, si chiar de ar faceo, sa se drogheze, sa bea furadan daca vor, am intrebat de curiozitate. Dar multi dintre voi, ati inceput sa atacati. Ce e asa o mare prostie in faptul ca Demi se drogheaza? Sunteti parintii ei sa stiti exact ce face?, ati citit doua reviste si gata o cunoasteti ca pe o sora.

| salutfrate a răspuns:

Nu este adevarat, doar presa inventeaza!

| dulkika a răspuns:

Eu cred ca se drogheaza si mai ales intrati aici sa vedeti si altceva http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-s-a-pozat-in-oglinda/2010/12/17/ si se mai zice ca se si automutileaza deschideti si aici http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-se-automutileaza/2009/07/20/ si plus ca mai era si stirea aia la PROtv in care i se vedea sutienul si era beata moarta si acum mai e si internata in spital la sectia nebuni http://bravonet.ro/blog/demi-lovato-este-deprimata/2010/11/02/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu mai multe lucruri despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahha asta e cea mai mare prostie! este idolul mea n-are cum! unii chiar n-au ce sa scrie! lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cand va aud imi vine rau cum sa se drogheze, auzi si pe JOE ma credeti ca is tampiti sa isi distruca sanatatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca e adevarat, dar de partea cu Joe Jonas n-am auzit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati tampit la cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu e adevarat bea si se drogheaza nu e treaba nostra ce face dar problema e ca nu ii pasa de fanii pe care ii are are ea fata de cumintica dar nu e si e in stare sa faca orice urmariti si voi pe alte site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne feri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit in revista BRAVO ca ea s-ar fi drogat cu o seara inainte de conecrt si ar fi palmuit o dansatoare si de aceea parintii ei au hotarat sa o retraga din turneu si sa ii ofere ajutor profesionist.Se spune ca ea ar fi fost internata la spital, mai precis "la nebuni" si ca ar fi legata de par si iar fi administrat un tratament dur! Dar adevarul este ca se drogheaza se taie la maini si are probleme de alimentatie din cauza despartirii de Joe Jonas.Si este internata in Chicago la un centru medical unde i se administreaza un tratament adecvat si ca se va intoare cat de curand la munca! Sezonul 3 va incepe o perioada fara ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea e adevarat!
se drogheaza!
cititi si voi revistele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol demi face ca o nebuna in la intamplare! cum sa nu fie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred ca se drogheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata se drogheaza.am citit si eu revista bravo si cam asa zcria.este internata si legata cu lanturi de pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca demi se drogheaza, dar faza cu joe nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat deoarece miley se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat nimica nu esti tu drogata cum sa crezi asta el doar no fi simtit of of of of

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuiadevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga meleu este adevarat ce am facut