| Cristina788 a întrebat:

E adevarat ca majoritatea cuplurilor cu varsta de 11-12 ani nu stiu ce inseamna aia sarut? de exemplu eu cunosc o fata are 11 ani si este cu un baiat de 12 ani si zice ca nu a sarutat-o niciodata pana acum, ca ei doar se plimba, isi ocupa timpul impreuna, vb la tel, si pe mess, si doar atat, si mai am o vecina la mine pe strada de 12 ani si la fel mi-a zis si ea. O fi adevarat? Oare chiar nu stiu ce inseamna aia sarut?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poţi numi un cuplu la această vârstă?
Doamne.
Pa, pa.

daniela
| daniela a răspuns:

Cuplu la 12-13 ani? mai ce emancipati au ajuns copii din ziua de azi

| Ea12345 a răspuns:

Mi se pare mai OK asa, pentru ca sunt prieteni foarte buni si se inteleg bine.Decat sa se sarute nonstop, mai bine sa discute despre un film, o melodie, sa se plimbe etc.Mai potrivit varstei.happy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
E aiurea... un cuplu la 11 ani?!

| Lora_6439 a răspuns:

Eu la 12 ani am experimentat primul sarut big grin Depinde de curaj... cand esti mai mic nu esti atata de curajos, nu stii cum sa faci... Daca nu stie nici unul nici altul cum se face, vor indrazni destul de greu s-o faca. Trebuie sa vorbeasca si sa isi propuna sa incerce impreunahee hee Unii stiu cum e, altii nu. Cert este ca ei nu stiu ce inseamna iubire, relatie serioasa etc. Sunt niste copii happy

| Biutzuca a răspuns:

Stii depinde de fiecare persoana nu toti suntem la fel

| e m i l y a răspuns:

Frate... ce cuplu formeaza aia la 12 ani? x_x La 12 ani inca esti un copil! Lumea asta se duce de rapa...

| SeNyS a răspuns:

rolling on the floor Hai draga fii serioasa? la 11-12 ani sa ai o relatie? cea mai mare prostie pe care am auzit'o.la 11-12 ani abia inveti sa numeri si voi va ganditi la relatii d la varsta asta pfff d'aia frate vezi din ce ince mai multe cure.la varsta aia ar trebui sa te intereseze doar scoala. EXCLUSIV

| Nita a răspuns:

Sunt inca prea mici pentru a avea o "relatie". Tot ce este intre ei este ca un joc

| alexghi a răspuns:

Depinde uni copii afla mai repede ce e aia sarut uni stiu alti nu

| ruxybelle a răspuns:

Eu am aproape 13 ani laughing si da si eu m`am sarutat la 12 ani x_x probabil curiozitatea ma omoara rolling on the floor la 12 ani chiar daca spui ca iubesti, aia nu este iubire adevarata straight face depinde eu stiu ce este ala un sarut happy oricum iti inchipui ce sarut poate fi ala la 12 ani laughing ca la 12 ani rolling on the floor asa ca... this is the lifewinking

| simona2010 a răspuns:

Eu de exemplu primul sarut l-am dat la 8 anilaughing. Deci nu e adevaratbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cuplu" la 12 ani? Poti vorbi de cuplu la aceasta varsta? Sunt doar copii, se joaca, se plac, sunt prieteni. De cand ai vrea tu sa se sarute copiii? din leagan? sa faca sex la 9 ani sa devina cuplu la 11 si sa faca copii la 14, da? Laura esti penibila, imatura si usor perversa, sau vrei sa ne demonstrezi ceva... despre tine? La 11-12 ani sunt copii, abia invata sa fie prieteni adevarati, sa se joace impreuna. Nu se pot gandi la dragoste, saruturi si sex.

| Is There Love In Space? a răspuns:

E normal. Sunt inca copii. Au toata viata in fata, de ce sa se grabeasca?

| andreea0524 a răspuns:

Mda...si cand te gandiesti ca alti oameni nici n-au ce manca!oh go on