| RAY a întrebat:

Oare din iubire stau majoritatea cuplurilor impreuna?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred, in Romania stau mai mult din necesitate, banii fiind putini pe fiecare muncitor din tara trebuie sa caute pe cineva pentru a supravietui mai bine in traiul vietii. Daca zici ca ai fost in Spania ai vazut ca e invers aici, gasesti mai multe femei si indivizi care traiesc in singuratate pentru ca isi permit financiar si nu vor sa dea explicatii in fiecare zi, azi sa ai un copil e o pierdere de timp si obligatie mare fata de el. Tarile sarace produc familii si celalalte bine dezvoltate nu o fac doar in nr mic

| RAY explică (pentru mgtow):

Nu crezi in iubire?

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Deloc, singurul motiv pentru care traiesc in viata e soferia altfel muream de mult timp, eu ma simt om atunci cand ma urc in tir si plec la drum dar si atunci cand ajung acasa nu am stare sa nu ma urc in masina sa plec in oras :p

| alina2k18 a răspuns:

Ei, lupa...winking
Iti dai seama ca nu...
75% stau din obisnuinta, interes, nevoie, teama ca nu gaseste pe altcineva.
Ma refer la cei peste 20 ani...
Nu vorbesc de copilasii virgini de pe aiciwinking

| RAY explică (pentru alina2k18):

Pai si iubirea?

| mentholinks a răspuns:

Din iubire si alte nevoi.

| addy200 a răspuns:

Da