| Lolololalali a întrebat:

E ok daca scriu la examen cu pix cu guma(din acela care se sterge si poti scrie peste)? Nu stiu daca s-ar prinde cineva(mai ales ca nu este permis sa faci stersaturi, tocmai de aceea m-am gandit la acest pix)si mi-e frica sa scriu cu stiloul pentru ca in cazul in care gresesc ceva nu pot sterge cu picul si o sa arata urat lucrarea de la taieturi.

7 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Pai,nu este permis sa faci stersaturi, dar daca pixul acela cu guma sterge foarte bine sa nu se vada nu cred ca cineva s-ar prinde deci poti sa o faci linstitalaughing

| PrecioussGirl a răspuns:

Ca sa nu stai cu inima cat un purice mai bine scrii pe ciorna tot ce vrei tu si tai cat vrei. cand esti 100% sigura atunci scrii pe foaia de examen.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Ar fi o idee bună asta cu ciorna, dar poate când va fi 100% sigură pe ceea ce a scris, s-ar putea sa realizeze că nu mai are timp să transcrie tot. happy

| PrecioussGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Nah acum nu scrii chiar totul pe ciorna. acum nu cred ca e un capat de tara daca are 2-3 taieturi ca pana la urma perfect nu are cum sa fie. probabil e primul ei examen si ar vrea sa fie totul perfecthee hee stiu cum e big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să fii tu sigură, mai bine scrii cu pix normal sau cu stilou ( cu care iţi place ţie mai mult), iar dacă greseşti tai cu o linie. Nu se întâmplă nimic dacă ai 2-3 tăieturi, dar să nu ai prea multe big grin.

| victorandrei a răspuns:

La examen cand gresesti tai cu o linie orizontala, daca scrii cu pix care se sterge pana ajunge la corectat foile trec prin 15 mii de maini si nu se stie cum se vede si pa examen

| Ahead a răspuns:

Poti folosi dar sa nu apesi cand scrii astfel vei sterge mai usor si nu vei lasa urme happy