| necunuscutul a întrebat:

Este adevarata treaba aia ca daca dai mass la toata lumea cineva v-a primi 0, 01 cent?
Te rog ajuta-ma! Nu il sterge, te rog frumos citeste-l mai intai; Numele meu este adelyna nicola si sunt din craiova, am 24 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai. Operatia costa 55.000 $ si familia mea a stans deja 32.000$. In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si Aol si voi primi 0.01 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe te rog frumos, din tot sufletul da-l mai departe; poate voi avea si eu sansa de a fi ca tine! un copy -paste" la toata lista.; Da-l mai departe daca ai suflet! >> Book

Răspuns Câştigător
| ionutk9 a răspuns:

Nu stiu cine le-a inventat dar multi se lasa pacaliti de asta nu primeste nimeni absolut nici un cent daca ar fi asa ai auzi si pe la tv vezi ba ca trebuie sa dai mesaju mai departe ca e vb de donatii dar crede-ma mai mare pacaleala nu se poate

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E fals. Nu are cum să fie adevărat aşa ceva. Baftă!

| Floreenofficial a răspuns:

100% Fals! Cred ca sunt virusi! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as ajuta cu ce pot. Da trebuie sa dati niste date mai complete (nu am garantia ca spuneti adevarul) Cautatima si doveditimi ca este adevarat in limita posibilitatilor va ajut. Dumnezeu sa va pazeasca de tot raul. ADELYNA NICOLA

| SoferTir a răspuns:

Nu este adevarat! este la fel de stupid ca cele care le mai trimit unii: Daca nu dai acest mesaj la toti din lista la 00:00 noaptea iti va muii mama!

| JustAlex a răspuns:

Nu nu este adevarat...sunt doar oameni care nu au ce face cu timpul lor decat sa dea massuri