| NewAssasin a întrebat:

Gabriela Ionescu

e-mail: gabriela66ionescu@yahoo.com
telefon: 0723/371285

TE ROG... citeste si trimite mai departe!
Sunt studenta la Facultatea de Medicina din Targu-Mures in anul V.
NU VA CERE nimeni BANI!
Nu il stergeti va rog, cititi mai intai!
Numele meu este Pasca Daniela, am 21 ani si sufar de o forma rara de leucemie; singura mea sansa este un transplant de maduva, fara transplant nu voi putea trai.
Operatia costa 55.000 $ si familia mea a stans deja 32.000 $.
In cazul meu fundatia care ma va ajuta sa strang banii a incheiat o intelegere cu Yahoo si AOL si voi primi 1 cent pentru fiecare mesaj dat mai departe.
Va rog frumos, din tot sufletul, dati mai departe; poate voi
(scuze de mass l-am primit)
va rog macar acum de Craciun fiti buni si trimiteti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Probabil...oricum nu'mi pasă

| DMentor a răspuns:

Este un anunt fals!