| leomessi a întrebat:

Este in clasa de dimineata o fata care imi place foarte mult... o vad pe hol in fiecare zi cand ma duc la scoala... DA nu stiu cum sa-i zic ca imi place de ea si nu stiu daca ei imi place de mine, ca n-am vorbit niciodata cu ea, vreau niste pareri mersi.

2 răspunsuri:
| believe a răspuns:

Daca esti genu de baiat timid, fa astfel sa aveti prieteni comuni(astfe ati va fi mai simplu sa incepi a vorbi cu ea), daca insa esti destul de istet:afla-i numarul de telefon-sms sint un adevarat mirakol in ziua de azi! succes

| alexandra_3445 a răspuns:

Off...pai du-te la ea ii spui "BUNA", dupa aia te imprietenesti cu ea, si vb!