| alex2010 a întrebat:

(Este in clasa de dimineata o fata care imi place foarte mult... o vad pe hol in fiecare zi cand ma duc la scoala... DA nu stiu cum sa-i zic ca imi place de ea si nu stiu daca ei imi place de mine, ca n-am vorbit niciodata cu ea, vreau niste pareri

4 răspunsuri:
| seby8873 a răspuns:

Daca esti timid si nu ai curaj sa vorbesti cu ea fa in asa fel sa para un accident cu ea...bagate in ea (asa mai usor) cat sa poti incepe o conversatie iar ea daca te place atunci va ramane la povesti. Dar poti gandi in felul urmator, nu ai curaj sa vorbesti cu ea deoarece iti e frica sa nu te respinga dar tu nu ai de unde sa stii asta sansele tale de a fi cu acea fata scad cu 25% daca stai mai mult de 3 secunde sa te gandesti daca vrei sa vorbesti cu ea sau nu. Doar du-te si vorbeste cu ea nu conteaza ce ii spui doar sa nu o jignesti ( zi acolo orice bazaconie) si pleci de langa ea (te duci in treaba ta) iar fata asta o sa se gandeasca ca ma ce o vrut ala sa zica si atunci exista o probabilitate de 50% ca es sa vina sa vorbeasca cu tine. Dar daca nu vorbesti cu ea...sti cum se zice tu tot astepti sa castigi la loto dar daca nu joci nu ai cum sa castigi. Succes

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Are dreptate seby.
Daca nu o iei acum ti-o fura altul si tare rau o sa-ti para.

| matadoru a răspuns:

Alex din ce oras esti? app e bine ce a raspuns seby...

| GaleaMarius a răspuns:

Este in clasa de dimineata o fata care imi place foarte mult... o vad pe hol in fiecare zi cand ma duc la scoala... DA nu stiu cum sa-i zic ca imi place de ea si nu stiu daca ei imi place de mine, ca n-am vorbit niciodata cu ea, vreau niste pareri

Astai si cazu meu ...la fel doar ca ea cred ca se uita dupa mine si mie mi rusine sa vb cu ea... dar cred ca ii zic, sau trebuie sa imi fac un plan, sa o bag in pericol fara sa stie, si sa o scot din pericol sa stie ce parere aveto?