| AnOnIm20202020 a întrebat:

Eu am descarcat aplicatia cool tv,este televiziune online, si tot timpul cand deschid pagina de internet imi apare pagina cu posturile si mama se inerveaza, cum sa scap de ea de tot? adica sa nu imi apara niciodata. funda

Răspuns Câştigător
| banditmik90 a răspuns:

In Internet Explorer ai o bara in partea de sus cu mai multe optiuni, dai un click pe ceea care scrie UNELTE, dupa care du-te la ultima optiune de jos "Optiuni de internet". Acolo unde scrie "http://cool-itv.net/" sterge si scrie "www.google.ro" fara ghilimele. In cazul in care nu iti apare bara de optiuni sus, apasa butonul ALT si o sa vezi ca iti apare. Succes!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Intra la propietatile internetului si schimba pagina de start.

| MrSonnyist a răspuns:

A...da....Imi amintesc.Si eu o aveam, dar dupa cate stiu eu nu se poate scoate.Sau incearca pe alt program de internet.Gen GoogleChrome sau Firefox. Dupa cate stiu merge doar pe Internet Explorel.Asa ca instaleaza si GoogleChrome si foloseste'l pe Chrome. Oricum e mai bun.