| Ichigo99 a întrebat:

Urgent! Deci, am descarcat o arhiva. Cand am deschis-o mi s-a deschis o pagina in germana de internet. Si de acum cand deschid calculatorul tot imi apare. Ce fac ca sa scap?

Răspuns Câştigător
| garceacelmaitare a răspuns:

Frate deci copiaza pe un stick jocuri, filme, muzica etc. si schimba windosu doar asa poti sa scapi si mie mi s-a intamplat deci urmarestemi sfatul[si cu placere]...winking

2 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

E posibil sa se fi bagat ca "Home page" in browser.
Vezi acolo si daca e adresa respectiva, schimba cu https://www.google.ro/
Daca nu intelegi, iti stau la dispozitie!

| Ichigo99 explică:

Nu, nu e homepage, dar ce ma fac? nu pot reinstala windowsul...ca am vreo 50 de jocuri..imi va fi greu..alta metoda?