| Camelia_4811 a întrebat:

Nu am mai fost la un film 3D de cand eram mica iar acum vreau sa merg la film cu prietenii. Problema e urmatoarea, cum pot sa port ochelarii 3D daca am ochelari de vedere? Multumes pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| fearfactory a răspuns:

Ii pui peste ochelarii de vedere. Functioneaza crede-ma am mai vazutsi la alte persoane

2 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Buna nici eu nu stiu ca si eu port ochelari de vedere si n-am mers la nici un film 3d dar cred ca nu-s probleme asa mi-a spus mama ca nu-i probleme cand te duci la film dai ochelari de vedere si ii pui paia 3d nu-i problema asa mi-a zis mama

| ioanaca a răspuns:

Buna si tatal meu mergea cu mine avea si el ochelari de vedere asa ca si-a pus ochelari 3 d simplu peste