| timioros a întrebat:

Eu sunt cel mai prost la alergat din toata clasa. ce sa fac ca sa alerg foarte repede. fundaaaaaaaaaaaaaaaa.

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Antrenament zilnic.

| RS4 a răspuns:

Fa pasii putin mai mari, stai aplecat in fata mai mult, si misca-ti picioarele ca si cum asfaltul ti-ar arde talpile cand ating solul (adica sa nu stai mult cu talpa pe sol, cum ai atins solul, deja ridici piciorul si faci pasul urmator) Bafta!

| fif2002 a răspuns:

Cica trebuie sa bei suc de sfecla rosie uite aici : http://www.ziare.com/......or-1046593

| HoLloWerMaSk a răspuns:

Pai si eu am probleme din astea eu incerc sa consum mai multe legume.Sau alta solutie e furia daca esti furios si vrei sa alegi pe unu ca sa-l bati vei reusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in curtile celor ce si-au scris pe poarta caine rau. o sa prinzi o viteza, de no sa-ti vina sa crezi ca e posibil asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai poza cu thbig grin omg=p~

| balu a răspuns:

Sa tragi de tinewinking

| robe100 a răspuns:

Eu sunt in clasa sportiva hac handball de performanta si iti dau un sfat din experienta mea fa exercitii ca sa iti intaresti muschii si dupa aia totul vine de la sine

| madyy99 a răspuns:

Alearga tare da din maini si din picioare ca un robot si imagineaza-ti ca esti urmarit de cineva asa am facut si eu si a merss