| Mariana155 a întrebat:

daca am ochi albastri-verzui si imi pun lentile caprui se va vedea in continuare culoarea ochilor mei? Sau se vor vedea caprui?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se vor vedea caprui

| Konata a răspuns:

Buna!
Daca iti pui lentile de vedere ti-se vor vedea albastru-caprui dar daca pui lentile colorate( adica caprui in cazul tau) ti-se vor vedea caprui ca de aceea s-au inventat. happy

Pa, pa!

| sarah_9115 a răspuns:

Din moment ce-ti vei pune lentile caprui este logic sa fie caprui. Daca se vedea culoare ochilor tai in continuare... De ce s-au inventat? :p