| MichaelJacksonbilliejean_6412 a întrebat:

Fantomele exist?
Pentru ca mama odata se uita la un serial cu fantome si nu era nimeni in spatele ei si odata a spus ca a simtit o mana ca o tine de cap
Si mama mamei mele e moarta de mult timp
Ce vrea sa insemne?

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ca are pitici pe creier.NU EXISTA.

| qDr0g a răspuns:

Probabil ca i s-a parut. sfatul meu. funda?:dhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, intr`adevar exista spirite care daca sunt nelinistite nu pot ajunge in Rai si raman pe pamant sub forma de spirite bantuind locurile cunoscute, dar cred ca asta e doar o poveste :-J Poate mama ta a fost emotionata de la film si a avut senzatia ca traieste momentele din filmwinking

Întrebări recente