| Ana07iubifrumiglumesc a întrebat:

Hei TPU acum mai mult timp am visat ceva si as vrea sa stiu ce înseamnă. Am visat ca eram cu mama peste strada in fata unui bloc si dintr.o data a apărut o multime de oameni din partea dreapta acei oameni s.au dat la o parte si printre acei oameni am văzut.o pe bunica mea care e moarta stătea si se uita la mine si zâmbea iar eu când am văzut-o am traso pe mama de mana care vorbea cu cineva si i.am spus mama mama uite.o pe mamaia atunci multimea se adunase la loc iar mamaia se dadea in spate si se pierdea in multime si mama mi.a spus mamaia e moarta nu e nimeni acolo lasa.ma... Cine da cel mai bun răspuns la ce ar putea însemna primeste funda

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Bunica moarta in vise sugereaza faptul ca ai nevoie de sprijin afectiv. Ruda este simbolul ingerului pazitor care te ajuta sa treci peste greutati.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E doar un vis, nu insemna nimic.

| OldSoul a răspuns:

Nu toate visele au o semnificatie, iar acele vise care au intr-adevar o semnificatie iti dai seama de aceasta fara sa mai intrebi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înseamnă nimic.