| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi ce faceti la pc cand va plictisiti? happy

10 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU, ma uit la un film...

| AnaBejenaru a răspuns:

Ma uit la Gossip Girl, sau Anatomya lui Gray.C

| AnaBejenaru a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Scuze,nu am mai apucat sa scriu, caut filme, jocuri si muzica, sau deschis conversatii interesante cu persoane necunoscutelaughing

| XatomisX a răspuns:

Ascult muzica laughing pana imi terorizez vecinii \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă plictisesc.

| τττ a răspuns:

Bună.
Stau în Imvu, FaceBook, Tumblr...sau pur și simplu răspund la întrebări pe TPU.
Pa, pa!

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Iti recomand sa nu mai stai la calculator.Citeste o carte, vizioneaza un film.

Pa-pa.

| xPuffy a răspuns:

Stau pe facebook

| Laura1074 a răspuns:

Ce fac la pc? Intru pe youtube si ascult muzica, caut filme online, raspund la intrebari pe TPU... Orice.

| bella16 a răspuns:

Cumpar reviste ori fac niste origami in timp ce ascult muzica