| MrSeby a întrebat:

Funda, daca imi place VOT.Am un cd bootabil cu windows xp, iar cand il bag in PC, vreau sa stiu pe ce apas ca cd-ul sa se citeasca (ex. f2, f12, delete, etc), NU se citeste automat! - (il pun inainte sa se incarce windowsul, pentru ca se restarteaza, de la viermele sasser). Sper ca ati inteles problema.

1 răspuns:
| eugenl a răspuns:

Cand apare mesajul apasa tasta pentr butare, orice tasta apesi iti va buta, dar ai grija sa-ti raspunda tastatura