| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Sa ma culc azi tarziu si sa ma culc devreme maine, sau sa ma culc devreme azi si sa ma culc tarziu maine? Am nevoie de o zi in care sa ma culc devreme si una tarziu, si nu stiu care. voi ce ziceti? Nu e pusa la misto, dar chiar nu ma pot decide nestiind ce se va intampla maine.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Culca-te maine.

Totul va fi bine.

| fabilescu a răspuns:

Daca nu ai nimic special de facut azi, poti sa te culci devreme, avand in vedere ca maine e sambata si gasesti unde sa iesi prin oras pana tarziuwinking

| kissdanutza a răspuns:

Pai culcate azi devreme si maine culcate tarziu deoarece poimaine este duminica(sarbatoare). funda?big grin

| razvanutu28 a răspuns:

Mai bine te culci azi de devreme ca poate esti obosit de la scoala, munca etc. iar maine stai pana mai tarziu deoarece e sambata si urmeaza duminica tot libera.