| AvakinAndrei a întrebat:

Deci deja nu înțeleg ce se întâmplă! De ceva vreme incoa am așa o stare foarte depresivă și oboseală tot timpul..nu prea mai ies din casă și mă culc foarte devreme..nu știu ce se întâmplă cu mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Poate ai un puseu de oboseală cronică. Poate să apară din mai multe motive, o perioadă mai aglomerată, mai stresantă, de exemplu, sau un nivel scăzut de calciu, magneziu și vitamina B.
Îți recomand o cură de Magneziu și B6, plus spirulină, o găsești la Plafar. Atenție, că magneziul nu se ia după ora 18.
S-auzim de bine!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat