| celmaitarenume a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand faceti sex?

Răspuns Câştigător
| Nume6 a răspuns:

La plăcerea simţită, la amintiri cu noi doi, la prima întâlnire. Eu fac dragoste, nu sex, sexul îl faci cu oricine, eu n-am făcut sex niciodată, ci fac dragoste cu persoana iubită, nu știu cu cine faci tu, iar senzaţia pe care o simt e prea plăcută, mă gândesc la toţi fiorii care îmi pătrund corpul ceva ce nu ai cum să simţi cu o persoană pe care n-o iubești, la planuri de viitor, la cum va arăta nunta noastră, la faptul că suntem de atâta timp împreună happy Parcă timpul se oprește în loc, nu mai simt rușine că suntem amândoi goi, absolut nimic, când mă sărută pe gât parcă mă simt undeva pe o plajă doar noi doi, și soarele îmi sărută pielea. E atât de plăcut să faci dragoste, să vă lăsaţi goi unul în faţa celuilalt, să vă vedeţi pofta aia în priviri nestăpânită de a fi un singur suflet. Să vă daţi jos hainele, și să te pătrundă, uitându-vă unul în ochii celuilalt

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca la sex, la ce se intampla in acel moment, la ce simti, la placere, extaz...

| Emilian65 a răspuns:

La ce este mai frumos si placut pentru ambii parteneri.

| Catrice a răspuns:

Oare o sa fumeze după?
Oare o sa doarmă după?
Oare am încuiat usa?
Oare am plătit ratele?
Oare îmi va da bani după?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Asta e o singura tipa, cu 5 baieti diferiți? Sau 5 tipuri de fete.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine știe...hee hee

| LoveSleep a răspuns:

"Uite că intră ok și cu fimoză"

| alina2k18 a răspuns:

La ce bun e ala de ma...winking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Oamenii care se gândesc aiurea în timp ce fac sex sunt nefericiți și-și pierd timpul, mai bine s-ar uita la un serial.

| Goete a răspuns:

Daca te gandesti intre timp, inca nu ai facut sex cu adevarat

| GoldenZenith a răspuns:

"Uite un țânțar"
"Ce e pata aia pe tavan?"
"Oare am pus capacul la pasta de dinti?"

rolling eyes
Nu prea mai gândesti in momentele alea. Te lasi purtat de moment ca sa ajungi la punctul culminant.

| mastadont a răspuns:

Depinde foarte mult de cât de aproape sunt de momentul ejaculării. Eu prefer să o las pe parteneră să termine prima pentru că la fete e mai greu și pentru că dacă termin eu primul e posibilitatea să se culce. Dacă sunt foarte aproape de momentul culminant atunci îmi mut gândul de la sex pentru a întârzia cât mai mult ejacularea, operațiile matematice funcționează de minune în astfel de momente. big grin Dacă mai am și eu până termin atunci îi dau înainte și nu mă gândesc la nimic, mă bucur de moment. Acest lucru se aplică și dacă îmi face oral sau cu mâna.

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

La ziua ședinței de la locul de muncă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce mai face bunica

| Ely1234567 a răspuns:

La lucruri frumoase

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu mai ai timp sa te gândesti la ceva daca ti o da prea bine laughing), de fapt te gândesti sa-ti ofere cat mai multa placere in cazul femeilor big grin

| AEWPenta a răspuns:

La alta, ca sa ma termin

| Perfekt a răspuns:

Hai ca esti culmea laughing in loc sa te uiti cum da ochii peste cap de placere, pe tine te macina gandurile. De la atatea ganduri in timpul actului sexual ar putea deveni fleasca falusul. Btw. Ganduri multe daca va place sa ganditi in asemenea momente.

| Perfekt a răspuns:

Bucurativa de moment acum la tinerete. Ca de gandit aveti timp cand ajungeti la pensie laughing

| EmoGirl11 a răspuns:

La fostul

| RoxRoxyyy a răspuns:

La actorul meu preferatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoxRoxyyy):

Care-i acela?

Răspuns utilizator avertizat
| RoxRoxyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Hero Fiennes Tiffin