| TeManancCuNutella a întrebat:

Hallăău!
Ce poate sa isi doreasca o fata intre 12-15 ani? :-s
Adica se apropie ziua mea si nu stiu ce vreau straight face. Mama azi m-a intrebat :
- Denii, ¿ ce iti doresti de ziua ta?
Si nu am stiut sa ii raspund laughing.
Nu am idee, cam plutesc zilele astea laughing). Niste idei? :-s
Mercii

Răspuns Câştigător
| Diaax3 a răspuns:

Păii,depinde ce îţi place uite :
- Consola wii. ( nu stiu daca stii ce e, dar iti spun ), de fapt mai bine iti arat: http://www.shopmania.ro/console/p-nintendo-wii-hpc166-8007474 aşa arată... Iti cumperi cd. urile cu jocurile care le vreii, ( îţi recomand, wii sports si wii sports resort ), şi incepi sa le joci, tii telecomanda si joci cu tvv.ul cum ar venii. Mai cauta tu pe net, ca nu stiu cum sa iti explic

-. Poţi să iţi doreşti o tabletăă :>>
-. Saau jocul Sims? :-? `
- ` Hăinuţe multee :>:> :))
NuŞh dacă nu ai inteles chestia cu consola, spune'mi. Daca mai vrei idei tot aşa spune.mi :))) `. Sper cĂ te-am ajutat.

| TeManancCuNutella explică (pentru Diaax3):

MSs love struck
Stiu ce e o consola wii happy.
mercii inca odata love struck acum am niste idei devil

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sfat - nu mai minti - ai tu 12 ani cum am eu 150

| Diaax3 a răspuns (pentru negru30):

Şi poate are, care e problema_?

| negru30 a răspuns (pentru Diaax3):

Nu te lua in gura cu mine - stai la rand - nu vorbeam cu tine - mama nu te-a invatat sa nu te bagi in vorba decat daca ti se adreseaza " tie " cineva? draga draga

| TeManancCuNutella explică (pentru negru30):

Daca chiar vrei sa stii varsta nu am 12 straight face... Am 14 implinesc 15 big grin

| negru30 a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Multi inainte si minte luminata sa-ti dea Dumnezeu iti doresc

| TeManancCuNutella explică (pentru negru30):

Auzi daca nu ai un raspuns la intrebare mai bine nu te baga straight face

| stresnebun a răspuns:

Gandeste-te bine si vezi ce iti lipseste si vrei tongue