| EuShiAtat69 a întrebat:

joi e ziua mea, iar parintii m-au intrebat ce cadou vreau si eu n-am stiut ce sa le raspund, va rog dati-mi idei, in afara de haine, bijuterii, machiaje si jucarii, pentru ca pe astea le urasc.

Ps: sunt fata si implinesc 13

16 răspunsuri:
| ionut6715 a răspuns:

Un BMW 525

| Drimmero a răspuns:

Nu esti tu cea care a zis ca vrea sa aiba parte de sex?

| Drimmero a răspuns:

Nu,ma,nu imi dadeam seama ca esti fata daca nu scriai la post scriptum. Nu stiam ca baietii prefera bijuterii si machiajerolling on the floor)))

| Doub a răspuns:

O maimuţă

| R0R0 a răspuns:

Un telefon nou.

| Florentina9210 a răspuns:

Cadoul perfect pentru tine este : Creier! De asta ai nevoie!

| Cameliapantiru a răspuns:

Carti (la varsta ta, lectura e un hobby excelent), o excursie la munte sau bilete la un concert la care iti doresti sa mergi, un tort delicious, cu ingredientele si aromele tale preferate (fie preparat in casa, fie cumparat de la cofetarie), o iesire impreuna cu ai tai la mall si/sau la cinema.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Un creier.

Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

big grin

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Kaℓi):

?

| Kaℓi a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Era de bine, un fel de "like" la raspunsul tau.
Am remarcat si eu intrebarea domnisoarei, si cred ca i-ar prinde bine un creier.

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Kaℓi):

*sendind like *
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| aaaaaaa2016 a răspuns:

O calatorie in strainatate