| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Hey TPU... ce fel de activitati as putea face cand ma plictisesc si afara este o vreme urata?

Răspuns Câştigător
| andreea1498 a răspuns:

Poti sa iti faci unghiile,sau poti sa citesti(daca iti place sa ciesti)o carte care iti place,sau poti sa vorbesti cu prietenele pe mess sau facebook, sau sa te uiti la un film(comedie, groaza, aventura) sau multe alte activitati, gasesti tu.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii activă pe TPU.
Pa, pa.

| Dolofănica a răspuns:

O te rog lovely mai scutestema. Daca esti plictisit nu poti face absolut nimic.

| TheTruthBeneathTheRose explică (pentru Dolofănica):

De cat sa dai un raspuns de genu' mai bine nu mai scriai.

| Dolofănica a răspuns:

As vrea sa dedic asta lui Lovely Story. Te-am suparat cu ceva, Bebe?

| Dolofănica a răspuns:

Scuze?

| Dolofănica a răspuns:

O bine, si ca sa stii stiu am o inteligenta de 160. Si a ta e la fel.

| Smilee4Mee a răspuns:

-karaoke cu prietenele/ii sau singura
-iti faci unghiile le imbraci->faci poze
-te coafezi
-te machiezi
-chemi prietenele la tine

| chico16 a răspuns:

Cauta pe net 101 lucruri cand te plictisesti si o sa vezi ca e foarte funny.happy

| Mara123 a răspuns:

Nu stiu du-te cu mama ta la piata cheamati pretenele la tine

| Raileanu_Geo_1998 a răspuns:

Pai poti face ca mine, chemi niste prieteni si te distrezi, nu stiu faci niste jocuri de exemplu noi jucam cola pong, sau tennis de masa. sunt o infinitate de raspunsuri big grin