| antilopa99 a întrebat:

Hei, am nevoie de parerea voastra. happy Am un card de memorie de 4 Gg, si as vrea sa il vand. Nu este folosit, ci e inca in cutie. big grin Eu ma gandesc sa il dau cu 100 lei voua vi se pare mult? raised eyebrows Ce alte preturi imi sugerati? Dau funda. >:

Răspuns Câştigător
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Eu cred ca mai intai da un anunt undeva ca vinzi o cartela de memorie de 4G si sa adaugi ca pretul este negociabil, daca ai doritori, mai intai ii intrebi cat ar da ei, si apoi te gandesti tu la suma pe care o doresti...s-ar putea sa nu spuna, dar tu trebuie sa-i mai intrebi o singura data si daca chiar nu vor... zici intre 100-150 lei

3 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Cu 80 lei iti iei un card Kingston de 16 g, si tu vrei pe unu de 4 100 lei? Nuti-l cumpara nimeni.

| Esial a răspuns:

E mult prea scump.Un card Kingston de 8G e 40 de lei.

| andreea12 a răspuns:

Pe net e cam 35 de lei. happy