| sweetdyana18 a întrebat:

Hei...am o-ntrebare...
Bloody Mary chiar exista? A incercat cineva faza cu oglinda si lumanarile?

15 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

NU niciodata e fantasma o inventie

| nutuxcristian a răspuns:

Sincer,eu am incercat. Si nu s-a intamplat nimic straight face e o porcarie!

| CupCake97 a răspuns:

Nu a existat niciodatalaughing e o tampenielaughing

| JustmeV a răspuns:

Hei. Este doar o fantezie, daca vezi ceva la TV nu inseamna ca e adevarat. Incearca faza aia si vei vedeawinking

| CryssCrySta a răspuns:

E super filmul, dar nu cred ca e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat faza cu bloody mery si am vazut o umbra in oglinda am fugit repede din baie si m-am dus sa ma culc si dupa aia am auit tipete la mine in baie si m-am dus acolo si era sora mea pe jos plina de sange si acum imi vine sa plang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista eu doar am glumit happy

| DubstepQueen a răspuns:

Am incercat cu aia:zi de 13 ori numele bloody mary si a pasprezecea oara:eu ti-am ucis fiul...
Crede-ma:a inceput sa se faca racoare si m-am oprit...dar asta a fost de mult...
Atunci imi era frica ca va veni si ma va omorilaughingdar am aflat ca fanromele nu au nicio influenta asupra oamenilor asa ca nu-ti fie frica!
FUNDA kiss

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Nu exista.

| AlyiX a răspuns:

Nu nu e adevarata este doar o fantezie si totusi cine crede in fantezii sau in fantome inseamna ca nu crede in Dumnezeu deci mai bine nu incerca si tu sa tencrezi

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Am incercat.la 12 noapte si c lumanari laughing) ***...a aparuta una in alb si ma strans de gat si mi-a dat marijuana si lsd.si a zis ca s buna laughing).da existarolling on the floor

| Catalina002233 a răspuns:

Nu am incercat dar nu e real daca vezi pe net e doar un film Englez da nu exista ca e (poate) in Anglia da eu sunt Romanca deci la noi nu exsista(cred).

| Gabyfrumyy a răspuns:

Nu exista, am vazut pe internet o fata care a incercat, si a aparut sange pe oglinda, dupa ce am vazut eram foarte speriata, i-am aratat matusei mele si a zis ca pe oglinda era bulion, si cand se stingeau si se aprindeau luminile de fapt era o persoana cu o telecomanda in mana... Nu exista... A fost facut un film, dar era film! Erau niste actori, adica de ce si-ar da viata niste actori intr-un film ca bloody mary sa ii omoare. Eu iti zic sa stai linistit pentru ca nu exista!

| lacramioara34 a răspuns:

Da l-am facut de zeci de mii de ori si nu a mers dar ori vum este o mare prostie. Incearca si tu si daca apare eu imi tai venele din lung. laughing laughing

| GirlAna a răspuns:

Eu am incercat-o la 12:00 noaptea si nu a aparut dar am visato si... cred ca aparuse :O dar oricum eu nu cred ca exista nu are cum e doar o fantezie