| Idkidk a întrebat:

Heii credeţi în Bloody Mary? Aţi încercat faza cu oglinda? Dacă da, a mers? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Heii credeţi în Bloody Mary?"
Nu.
"Aţi încercat faza cu oglinda?"
Da, sa zicem ca am o curizate mai ciudata pentru lucruri stranii.
" Dacă da, a mers?"
Daca mergea mai eram aici? laughing

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Basme si iarasi basme, nu sunt atat de cretin sa stau in asa hal in fata oglinzii ca sa astept o urata ca aia! Cand eram mai mic aveam ''frica'' de ea!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Nici eu nu cred, dar unii chiar cred, de la mine din clasă, şi au 13 -14 ani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu cred. Dar nici nu am incercat. Si nu cred ca o sa incerc, chiar daca nu cred happy
Si cum mai intrebi daca a mers? laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

skull Bau! Te-am speriat? rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

IAI... Nu mai pot sa dorm deseara...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Nu ca mi-ar fi frica dar chestiile astea sunt de speriat copii.