| bulina49 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare...ce sa fac ca sa nu ma mai panichez la teste, mereu desi invat si stiu totul bine la teste uit?

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Atata timp cat tu stii lectia, trebuie sa te linistesti. In prima faza ti se va parea ca nu stii nimic, dar iti revii apoi. Incepe sa raspunzi pe rand la cerinte, nu te grabi.
Daca te panichezi atat de tare, ia un pliculet de calciu inainte de testhappy

| MEIALI a răspuns:

Trebuie sa scrii totul repede ca sa nu uiti, sau poti sa iti repeti lectia in gand si sa te gandesti ca totul o sa fie bine.

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Trebuie sa uiti de profesori, de colegi, si ca esti la scoala..sa stii doar ca tu trebuie sa scrii pe o foaie lectia happy

| cosminimper a răspuns:

Pai.1 la mana poti sa iti o copiutza mica.sau. iti propui ca totul o sa fie bine si ca o sa stii totul.