| gheorghe696969 a întrebat:

Hei..cum sa ai mai multa energie..inafara de lamaie si energizante.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Eu mai mănânc din când în când GLUCOZĂ și înlocuiește cu succes cafeaua. Doamna profesoară de biologie mi-a spus că dă un plus de energie.
La început este acră, foarte tare (ca o cărămidă), dar dacă (,) continui să mănânci, devine dulceagă și dinții "o sparg" mai ușor.
1, 88/bucată la Mega Image, în gama Gusturi Românești.

| marinaa9 a răspuns:

Glucoza (ciocolata aceea alba) carbohidrati si somn

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Bea cafea.

| Megan97 a răspuns:

Seminte de canepa de la canah. eu iau 2 lingurite in fiecare zi si sunt plina de energie. poate cam prea mult

| mihaelutza a răspuns:

Ciocolataa si colaaa laughing)