| devil2279 a întrebat:

Ce energizante sau vitamine sa iau pentru a-mi da energie inca 10 zile pentru ca fac slabire si nu mananc orice deci nu prea am energie.

13 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Mănâncă cât mai multe fructe. Acestea dau energie, în special portocalele. Poţi mânca şi FibroBar, e la fel de bun.
Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

In perioada de slabire trebuiesc cat mai PUTINE fructe. Fructele au fructoza ( zahar ) care ingrasa ca orice alt tip de zahar.

Evita zaharul cand slabesti.

| Cosmin86 a răspuns:

L-carnitina sau lipo 6

Răspuns utilizator avertizat
| cristi1505 a răspuns (pentru devil2279):

Pfff...cine ti-a zis tie ca sportul asta e ineftin? Atunci i-ati ceva la un pret de nimic si cu care nu vei avea niciun fel de rezultat.In acest sport, cu cat e mai scump=>mult mai bun si mai eficent!

| Cosmin86 a răspuns (pentru devil2279):

Nu chiar, alimentatia pentru forta si definire e de vreo 6 ori mai scumpa.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi1505 a răspuns (pentru devil2279):

Suplimentele,in general se iau de sportivii care depun mult efort fizic(atletism,culturism, kickboxing, MMA, box, fotbal etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| cristi1505 a răspuns (pentru devil2279):

Un arzator de grasimi cum ti-a zis Cosmin86.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Lipo6 e bun.winking
Bafta! kiss

| o0ops_2090 a răspuns:

Hey! Daca vrei sa slabesti nu inseamna ca nu trebuie sa mai mananci. Vitaminele iti dau pofta de mancare, mai mult rau iti faci. Incearca sa eviti grasimea, prajeala, sucuri, cipsuri si mananca fructe. Ai grija, nu-ti face rau.