| blackcherry_2770 a întrebat:

Hei de curand m-am apucat sa citesc un fic despre sasuke si sakura parca se numea o viata de fotomodel sau ceva in genu iar zilele astea cand sa intru pe site-ul respectiv nu mai era ficu. imi puteti da un site unde sa fie si ficul acesta, ca nu am apucat sa il termini si chiar imi place dau funda :X scuzati categoria dar nu prea am stiut unde sa o incadrez :d

1 răspuns:
| annelie a răspuns:

Ii poti intreba pe admini ce s-a intamplat cu ficul respectiv poate se numeste altcumva acum etc sau poate a fost sters cine stie?
hope it helpshappy