| anonim_4396 a întrebat:

Mess 11.5 : Acest mess imi face probleme.Nu ma mai lasa sa intru pe id si uneori ma pune din senin pe idle. Si pe mine si persoanele cu care vorbescsad. am incercat si il dezinstalez si sa il instalez iar dar tot degeaba.tot asa imi facesad
Voua vi s-a intamplat? de la ce sa fie?straight face

3 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Da,mi s-a intamplat, atat mie, cat si altor persoane.Incearca alta versiune de messenger, 10, de exemplu.Dar e posibil sa faca la fel.Nu stiu ce se intampla cu messenger-ul in ultima perioada.Devine din ce in ce mai enervant si cu probleme.Bafta.

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si am revenit la vechiul meu messenger 11 happyNu stiu de la ce sa fie. :-l

| rababoc a răspuns:

Din pacate mess 10 numai este de gasit pe nicaieri. a fost singurul mess fara erori...