| Alexa1198 a întrebat:

Hei. o prietena de'a mea era foarte foarte indragostita de un baiat de clasa a8a p numa Cosmin.Insa acum cateva zile a cunoscut alt baiat care cica vrea sa fie popa...etc.Voi ce parere aveti? l. a uitat sau nu p >fostul?:

Răspuns Câştigător
| CJ23MDL a răspuns:

Depinde cat de mult l-a iubit. daca l-a iubit mult, iubirea nu se uita usor happy, dar poate vrea sa incerce ceva nou sa-si refaca viata happy

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Depinde ce a fost intre ei doi...

| Alinα a răspuns:

Heii Alexa! Eu cred ca s-a indragostit si de noul bait dar nu cred ca a renuntat de tot l Cosmin happy

| Corynutza_7691 a răspuns:

Eu cred ca da

| Danÿ_3898 a răspuns:

Nu cred... dragostea ramane mereu! Crede-ma! O poti intreba...

| cryaualamik a răspuns:

Daca nu a avut nimic cu cosmin, posibil da big grin

| Amalia07 a răspuns:

Nu. doar daca nu la iubit. {Pentru ca daca iubesti pe cineva nu poti uita asa repede }