| diana2994 a întrebat:

Buna!
sunt indragostita de un baiat cu care am fost in clasa in generala(acum sunt in clasa. a 9-a), eram prieteni f buni, eu eram cea mai buna din clasa si il ajutam la teste, cand era ascultat etc... el si-a dat seama ca il iubesc dar nu ma prea simpatiza.era prietenos cu mine doar pentru ca sa il ajut in continuare.
dupa ce am terminat a 8-a am aflat de la o prietena ca el ma facea "proasta" si nu mai vrea sa ma vada niciodata, si altele...
ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

De ce sa il judeci? Oricum mai devreme sau mai tarziu il vei ierta si vei pastra doar putinele amintiri frumoase cu elwinking

4 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

E un nesimtit, profitor! A fost prietenul tau doar pentru a-l ajuta, ai fost prea buna cu el si nu mai merita nici sa-l saluti!

| 16.laura.16 a răspuns:

Ce parere sa avem: profitor, nerespectuos, nerecunoscator, lenes.
Nu stiu ce sa-ti spun dar crede-ma, meriti ceva mai bun de atat.

Răspuns utilizator avertizat
| impreuna_pentru_totdeauna a răspuns:

Ca nu te merita iar tu nu trebuie sa suferi pentru el