| andreeaandra989 a întrebat:

Hei salutare ce face-ti in timpul liber?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stau pe Tpu.In afara de jogging.

| darrio2007 a răspuns:

Faceti nu face-ti.

| andreeaandra989 explică (pentru darrio2007):

Mersi pentru ca mai corectat dar nu prea se mai vad semnele de punctuatie de pe tastatura big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru andreeaandra989):

Ok.Asa sunt eu mai carcotas.O zi de joi cat mai buna.

| Cameliapantiru a răspuns:

Am timpul liber foarte limitat, ma impart intre munca la catedra si afaceri, uneori si meditatii. In putinul timp liber care imi ramane, prefer sa citesc, sa ascult muzica, sa accesez internetul, sa ies, macar de doua ori pe saptamana, la o plimbare/un film/ o pizza. Tu cum obisnuiesti sa-ti petreci timpul liber? Ai ramas "in pana" de idei si apelezi la experientele noastre pentru a te "inspira'' si tu?

| andreeaandra989 explică (pentru Cameliapantiru):

Sincer nu nu am ramas in pana de idei dar n-am avut ce face big grin problem?

| andreeaandra989 explică (pentru anonim_4396):

Hai sall n-ai ce face de-mi dai mie acest site? hmm ia zi!

| vRemi a răspuns:

Desenez
Fac graffiti
Dau la sacul de box
Merg la sala
Ma uit la un anime
Ma uit la un film
Citesc
Imi organizez timpul
Ies afara cu prietenii
Ascult muzica

| Dante30 a răspuns:

Salut, in timpul liber ies cu rolele ma plimb prin intreaga Craiova cu ele, citesc romane de dragoste, lucrez/practic html, css, Curatenie/ordine caci locuiesc singur, Muzica ascult 24/7 rock clasica instrumentala si ebm/proggresive, vorbesc cu prieteni din alte tari pe skype, ma uit la animeuri, si cateodata la filme.

Răspuns utilizator avertizat
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Buna!
Eu in timpul liber joc fotbal, ascult muzica, ies cu prietena, stau pe facebook, ma uit la filme si iar joc fotbal. laughing

| navinia a răspuns:

In timpul liber ies afara, stau pe laptop, merg la cursurile de dans, stau pe omegle sa cunosc oameni noi, ma joc cu animalele, ma uit la TV, etc. dar cel mai si cel mai mult imi place sa ies la un suc cu prietenii sisa ne distram! funda? plizzzzz! _big grin_

| YourDreamGirl a răspuns:

Stau pe net sau privesc un film bun

| xMayre a răspuns:

Hei,in timpul liber eu ma joc 4story, ascult muzica(nu vad viata fara muzica) desenez, ma uit la filme sau la seriale, ies cu prietenii.

| Andrey12122 a răspuns:

2.teme
1.jocuri educative(minecraft...

| Constantin_Nicolas_1991 a răspuns:

Stau pe laptop si ma joc uneori mai si scriu