| anonim_4396 a întrebat:

Am luat o nota cam mica la romana. O sa o indrept le-am spus parintilor ei au inteles, dar ma simt prost straight face. Freun sfat.

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| adx21cool a răspuns:

Nu patesti nimic dar data viitoare incerca sa fii mai atenta asa am patit si eu.

| anonim_4396 explică (pentru adx21cool):

Asa o sa fac si o sa-mi indrept nota. Multumesc pentru sfat

| Inemes a răspuns (pentru anonim_4396):

Multa bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Inemes):

Multumesc. O sa dam lucrare. sper sa i-au o nota mare, mare :*:*

16 răspunsuri:
| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Nu o sa patesti nimic, stai linistita, am trecut si eu prin asta. Parintii mei nu ma cearta, doar ma atentioneaza sa fiu mai atenta si sa nu ma grabesc. Si pana la urma, cred ca ai incercat sa rezolvi totul corect. Nu trebuie sa te simti prost :*

| anonim_4396 explică (pentru StelistaPanaLaMoarte):

Da asa este si parintii mei dar nu vreau sa ii supar cu asta ei mi-au zis sa invat mai bine si o sa imi indrept nota. Multumesc :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturikiss.O sa le foloesesc.

| GRs a răspuns:

Invata.

| anonim_4396 explică (pentru GRs):

Multumesc pentru raspuns.

| Inemes a răspuns:

Deschide cartea aia...

| anonim_4396 explică (pentru Inemes):

Am deschis-o. Mersi muult :*

| Karmesytta a răspuns:

Daa cunosc sentimentullaughing))...Mie mi-a trecut a 2a zi sau cand iau o nota buna..iti zic eu veneam acasa suparata si dezamagita si ma puneam sa invat si imi treceatongue

| anonim_4396 explică (pentru Karmesytta):

Multumesc pentru raspuns happy. Apreciez foarte mult

| Myruna99 a răspuns:

Este important sa stii sa indrepti nota atunci cand este mica! sper ca te'am ajutat! apropo ce nota ai luat?

| anonim_4396 explică (pentru Myruna99):

Da asa este..am luat nota 6.

| Slendywillfindyou a răspuns:

Taci si-ndura

| anonim_4396 explică (pentru Slendywillfindyou):

Sa indur?! Nu am dc sa indur.:I