| Little Kid [:x] a întrebat:

De revelion, multi dintre prietenii mei s-au imprastiat pe la cabane dar, bineinteles, pe mine nu m-au lasat parintii. Deci revelionul il fac acasa. big grin Mi-am chemat 3 prietene (care sunt in aceeasi situatie ca si mine. ) si ne-am gandit sa stam la mine. Nah, sa pierdem timpul. Va rog sa veniti cu idei, ce putem face in seara de revelion? ANTI-PLICTISEALA *fundita*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Aha! pai atunci puteti incerca sa jucati ceva pe pedepse, carti sau remi pe pedepse o sa fie interesantwinking
adevar sau provicare e destul de interesanttongue
mai vedeti voi! va vine pe momenttongue

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Tinand cont de faptul ca o sa fiti acasa la tine,unde banuiesc ca o sa fie prezenti si parintii tai,muzica nu prea puteti sa ascultati cum vreti! asta e clar! insa puteti sa dati muzica la un volum acceptabil si sa jucati ceva jocuri(remi,carti,moara,spanzuratoare),sa va uitati la ceva comedii pe calculator,si cand sunteti chiar plictisite rau,cititi bancuri sau puteti sa va uitati pe trilulilu la plasa de stele,eu cand ma plictisesc ma uit acolo,sunt toate emisiunile! si sunt cat de cat captivante!
sper sa nu te plictisesti!
alte idei nu am, pentru ca nu iti stiu varsta si banuiesc ca nu esti chiar maricica, dar fiind faptul ca parintii tai nu te-au lasat departe de casa!

| Little Kid [:x] explică (pentru AlinaaAli):

Am 14 ani. Si parintii nu vor fi acasa, cel putin pana la 3-4 dimineata. Multumesc tare mult pentru propuneri. :*

| AlinaaAli a răspuns (pentru Little Kid [:x]):

Aha! pai atunci puteti incerca sa jucati ceva pe pedepse, carti sau remi pe pedepse o sa fie interesantwinking
adevar sau provicare e destul de interesanttongue
mai vedeti voi! va vine pe momenttongue