| seful026 a întrebat:

Cum slabesc fara dieta si fara sa alerg? Cu un exercitiu fizic dar nu alergat! !

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Fara dieta nu ai cum sa slabesti. Daca nu mananci sanatos (fara dulciuri in exces si alte alimente bogate in grasimi) nu ai cum sa dai jos kilogramele. Pe langa aceasta.tu din start excluzi pasii cei mai importanti, cum ar fi alergatul, care lucreaza toti muschii din corp. Prin alt sport nu vad o reusita. eventual fittnes dar nu vad cum ai putea practica asta. Si pe langa toate cele multa apa, fara sucuri...deci nu ai cum sa slabesti daca nu vrei sa ti o dieta sau sa faci exercitii fizice.

| KateMiddleton a răspuns:

Sefule,da lenes mai esti.Nu tine diete, doar renunta la ciocolata si grasimi. Daca nu vrei sa alegi puneti muzica in casti si danseaza in fata oglinzii.
Slabesti mai incet, dar vesel.
Sa traiti, sefu!

| CorneliaC a răspuns:

Cam nu stiu.

| alialinu75 a răspuns:

Poti sa sari coarda sa te plimbi cu bicicleta, sa mananci sanatos, sa bei multa apa.Joaca fotbal fai genoflexiuni.

| BlueDreamsss a răspuns:

Poti face exercitii fizice in casa, in fiecare zi. De exemplu : genoflexiuni, flotari...Te poti inspira de la ora de sport. Sunt multe pe care le poti face.