| Kiduu4 a întrebat:

Hei TPU :* Deci. Am auzit ca scoala incepe in 17 oh go on. Dar tot am auzit : Premierea este in 14 sau 15. Adica daca scoala incepe in 17 premierea [ Festivitatea ] E in 17 Corect? raised eyebrows

Fundulita puppy dog eyes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe 15 este festivitatea de deschidere a noului an scolar.Pe 17 incep cursurile.

| bella1998 a răspuns:

Din cate stiu festivitatile nu au cum sa fie sambata sau vinerea...doar lunea big grin si crede-ma pe cuvant big grin (nu vreau sa ma dau mare ) mama e profa de romana si stie exact cand incepe scoala big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca deschiderea e pe 14-15.17 pica luni, si stiu ca anul trecut a fost deschiderea in ziua de luni (nu mai stiu ce data era)

| beatrice9849 a răspuns:

Pe 17, Luni

| Zeref a răspuns:

E pe 17 ma.Asa a fost si asa va fi mereu.

| guardian18angel a răspuns:

Depinde de scoala. 17 pica luni, iar daca profesorii vor sa fara premierea in 14 sau in 15, o vor face, deci vineri sau sambata.

Intreaba la scoala, mai bine, la secretariat happy

| stefioctavia a răspuns:

Festivitatile sunt pe 15 iar orele incep pe 17.