| Youcandoit a întrebat:

Hei,am auzit ca scoala incepe pe 17 dar cum adica festivitatea e pe 15? Ce inseamna? fundahappy

Răspuns Câştigător
| CatalinaN a răspuns:

Adica sa ne dea manualele pe 15 si de pe 17 sa incepem direc cu ore

7 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Daaaaaa, stiu ne innebunesc cu toate chestiile aste, poate avem noroc si incepe la iarnabig grin

| geoalina19 a răspuns:

Eu incep scoala nici pe 15, nici pe 17 septembrie.
Eu incep scoala pe 10 septembrie. happy

| Alcszusa a răspuns:

Nedumerirea asta o am si eu. dar am vazut pe toate situ-rile de stiri si ziare ca ne da manualele pe 15 si incepem pe 17 orele. deci este asa. asta e! funda?big grin

| Patricia99 a răspuns:

Nu...Scoala incepe pe 17 atunci va fi deschiderea deci mai avem o saptamana vacanta happy

| Youcandoit explică (pentru Patricia99):

Deci pe 17 primim si manualele nu?

| AlexandruHahaha a răspuns:

Dupa cum am auzit, scoala are cateva probleme financiare si au amanat'o pentru o saptamana din cauza ca guvernul nu poate platii salariu profesorilor. Festivitatea va fi pe 15 deoarece atunci ne dau manualele. Sper ca te'a ajutat raspunsul!

| DyutzzuDragutzzu a răspuns:

Scoala incepe pe 10