| gambit99tl a întrebat:

Hei TPU, vara asta am nevoie sa fac niste bani. Si m-am gandit ca un mod prin care puteam sa fac niste bani este prin meditatii la mate sau sa fac caiete de vacanta pentru cei care sunt in a 5-a, a 6-a si a 7-a. sunt destul de bun la matematica (in a 5-a am mers la nationala, iar acum, in a 8-a am luat 2 la judeteana).Cat credeti ca ar fi ok sa cer pentru o ora de meditatii si pentru un caiet de 200 de pagini? FUNDA!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sa fiu parinte nu as da niciodata bani copiilului sa isi cumpere temele