| ZuZuMy1 a întrebat:

Heii people :*
Am si eu o mica problema sad :
Sunt pasionata de paranormal.
Dormeam singura fara nici o pronlema,dar m-am dezobisnuit pentru ca o perioada am dormit cu fratele meu laughing Si acum, cand trebuie sa ma reintorc in camera mea nu mai pot sa adorm.Mi se pare ca orice zgomot inseamna ceva happy Ma i-au fiorii straight face

Dau fundita :* ♥♡♥

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Paranormal,un cuvant ok.Sincer eu's ateu si sunt pasionat de asta, sa cercetez demonologia, dar la mine se pare ca ar fi dupa astre (daca mas lua dupa zodiac)E totul cat se poate de interesant.Eu unul nu cred in lucruri de genul, e ceva gen lectura pentru acasa. Daca doresti un partener de discutii paranormale, lasa-mi un idd de mes pe privat happy Si ne vom satura de discutii paranormale laughing

| pisicutzza990 a răspuns:

Poti sa te duci la un doctor, dar cel mai bine ar fi la un psiholog. Doar el te poate ajuta sa treci peste asta. Sau poti dormi cu un ursulet sau ceva de plus in brate(nu conteaza cati ani ai) sau poti dormi din nou cu fratele tau in camera.