| Liana12 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema. acum o saptamana mi am facut un id nou si am intrat pe el in fiecare zi ...mergea foarte bine si acum imi da o eroare ca am gresit parola chatterbox dar am scris parola corecta.P.S. am reinstalat yahoo messenger si tot nu merge straight face ce pot sa fac? dau funda happy

4 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Verifică dacă ora şi data îţi sunt setate corect!

| Liana12 explică (pentru 1Mihai1):

Pai nu pot sa intru pe el...

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Liana12):

Ştiu, mi-am dat seama din întrebare. Îţi mai spun odata : verifică dacă ora şi data îţi sunt setate corect la calculator.

| Liana12 explică (pentru 1Mihai1):

Da, sunt setate corect dar tot nu merge...straight face