| LxxRL a întrebat:

Heii, TPU maine e Revelionul de fapt acum este 00:19 sa zicem azi...Parinti mei dau petrecere mare de Revelion ..banuiesc ca o sa fie super avand in vedere ca vin verisori/verisoare, prieteni/prieteni etc. Petrecere pana dimineata...mai mult ca sigur eu o sa ma duc la laptop si sa stau pe net toata noapte happy.Dar sa zicem ca voi ati fi fost in locul meu.Voi ce ati fi facut thinking happy

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi,bănuiesc că o să şi danseze şă joace! Fă tu pe DJ-ul şi împaci şi capra şi varza! La mulţi ani!

| lifeisperfekt a răspuns:

M-as distra cu ei si as lasa laptopu macar o noapte laughingsau daca tot vrei sa il foloseti ai putea macar sa pui un film pe elwinking. Oricum eu te-as sfatui sa te distrezi ca se zice ca ce faci de anul nou, faci tot anulwinking...asa ca lasa laptopu si du-te si tu la distractiewinking!

| Hasss a răspuns:

Lol ma duc si eu sa ma distrez WTf rolling on the floor
ce dracu fac la pc in noaptea de revelion
si in plus dal dracu ca ma joc la el tot anul asa ca du-te la distractie laughing

| cristiiiiiii a răspuns:

De ce nu lasi naiba laptopu ca ai timp tot restul anului. Distreaza-te cu familia si prietenii

| valentino52 a răspuns:

In locul tau plecam in oras cu prietenii mei, cei de varsta mea. La un club sau lounge ceva.

| LxxRL explică (pentru valentino52):

V-am inteles pe toti.dar eu sunt genu' ala dependent..nu ma pot lasa de comp..oricum..de Revelion l-am lasat pentru. ceva timp si am sarbatorit.P.S. Va multumesc tuturor de sfatuiri >big grin

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una as sta cu rudele.Mai ales daca s-ar imbata vreunul ar incepe sa spuna bancuri sau alte chestii amuzante laughing...stai la pc alta data.

| Juleuuss a răspuns:

Odată pe an este revelionul, iar tu iei în brațe pc.ul? Cumpără-ți o viață, nu e scumpă.
Forever Alone!

| SoseticaViolet a răspuns:

Paii, m-am fi distrat, as vorbi cu prieteni thinking