| NuCredd a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa intru la liceul militar Dimitrie Cantemir, Breaza.
M-am informat in legatura cu acest liceu, si mi se pare destul de strict, dar imi place si chiar imi doresc sa intru acolo. Imi este frica ca nu o sa fiu printe cele 20 de fete. straight face
Este cineva care a fost/este in acest liceu si poate sa imi spuna cum au fost probele. Grele, usoare? Si cum e acolo. Cum e viata la camin...

Fara raspunsuri rautacioase. Dau funda pentru un raspuns folositor. happy Merrssiii. >big grin

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Atâta timp cât nu deranjezi pe nimeni..nimeni nu are nimic cu tine. Ia-o uşor la început..cu 2-3 persoane..si apoi. extinde-te. Baftă!

| NuCredd explică (pentru Edw08):

Ai fost/esti la liceul militar? :d

| Edw08 a răspuns (pentru NuCredd):

Nu. Eu am făcut alt liceu.dar ştiu câteva persoane.