| Swany a întrebat:

Hello happy.Am un webcam A4Tech.si problema e ca daca ii dau web la cineva mie mi se vede super clar.si la ceilalti se vede naspa straight face.am incercat sa schimb webu`. dar nimic.tot asa la fiecare web.si as vrea sa`mi ziceti cei care au webcam ca al meu sau cei care stiu. daca pot sa-i fac ceva.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Conexiunea la internet e prea slaba.

8 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Şi eu am acelaşi model dar mie îmi merge foarte bine.
Nu ştiu ce ai putea să faci pentru că eu de când îl am nu am avut probleme cu el.

kratos
| kratos a răspuns:

Vreti sa spuneti aceeasi firma! Modelul nu a fost specificat. Vezi ca ar trebui sa ai un soft cu care sa reglezi asta daca nu poti incerca sa rotesti obiectivul sa vezi daca se vede mai bine sau nu.

| ViVi a răspuns:

Si eu patesc asa mai ales pe mess la mine se vede super si la alti in ceata se vede bine pe skype love struck

| Swany explică:

Offf :-

| Swany explică:

@kratos - Nu am de unde sa rotesc straight face

| lazio9 a răspuns:

Nu cred ca e de la Web probabil setarile messului tau ma refer la yahoo sau MSN sunt prost facute, fiecare dintre cele 2 au niste setari Optiuni Webcam video audio etc... poate ca acele setari sunt facute prost o zi buna.chaus

| metonst54 a răspuns:

E normal ca nu o sa se vada la ceilalti cum se vede la tine...

Răspuns utilizator avertizat