| Costin1996 a întrebat:

Am si eu o mare problema cu Yahoo Messenger...
Nu vrea sa imi arate pozele de la avatar la nimeni... absolut nimeni.
Nu vrea nici sa-mi arata emoticoanele alea mari sau sa ma lase sa vad o camera web.Si se cam blocheaza mai mereu...Cred ca este ceva legat de flashplayer.adica nu ma lasa sa folosesc nimic din ce necesita un program de ceva de genul.Am incercat sa-l reinstalez dar...nimic.Tot la fel. Ce sa fac?sad

1 răspuns:
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Pai daca ai incercat sa il si reinstalezi. atunci incearca sa iei alta versiune straight face
Daca nu, fa-ti windows-ul din nou happy
Incearca

Bafta kiss