| FairyTailFan a întrebat:

Hello lume... am si eu o intrebare : Acum ca a venit vara as vrea sa fac cat mai multe lucruri in afara casei pentru a nu ma plictisi dar nu prea am idei. Cea mai lunga lista primeste funda si vot. big grin
PS: Am aproape 15 ani deci cateva idei pentru varsta mea big grin
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Geoosh98mtfc a răspuns:

1) poti sa te plimbi cu prietenii
2) Sa mergi la piscina
3) sa mergi la cumparaturi
4)sa te uiti la filme de groaza impreuna cu prieteni
5) sa stai pana tarziu seara
cel mai important este sa stai cu prietenii..pt ca cu ei razi, zambesti ..si ei te pot sfatui cel mAI bine happy
Funda?happy

14 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Daca te plimbi cu preteni intodeauna si mai mergeti la strand in parcuri etc si faceti caterinca si glume rusesti pe alti e imposibil sa te plictisesti. Asta fac eu.

| Own3r a răspuns:

Sa te plimbi cu amicii, prietenii...
Acu ca se intuneca tarziu, stai mai tarziu...
Joci ceva cu prietenii...
Te orientezi tu

| Dheutsik a răspuns:

Buna! Poti sa te plimbi cu rolele,biciceta. Poti sa iesi cu prietenii la un film,in oras,la o pizza,poti sa faci rebusuri,sudoku,integrame, sa citesti reviste, bancuri, carti pentru adolescenti(iti recomand insemnarile unei pustoaice 1, 2, 3),poti sa faci paparuda,sa joci volei,sa iti faci o schimbare de look,shopping,sa incerci sa gatesti mici deserturi(placinta,clatite, gogoseleee, ravase), insa cel mai important, distreaza-te si fa multe poze ca sa iti aduci aminte de aceste momente)_.P.S. Eu nu am dat copy-paste cum poate au facut altii. Funditaaa?puppy dog eyes

| Dheutsik a răspuns:

Am uitat de origami, quilling si doza de has

| Yoooana a răspuns (pentru Dheutsik):

Doza de has e cea mai buna idee.Paca ca nu e in fiecare zi:O3

| FairyTailFan explică (pentru Dheutsik):

Ce vrei sa spui prin "doza de has"?
adica doza de " haz "

| Dheutsik a răspuns (pentru FairyTailFan):

Nu,=)),este vorba despre un videoclip care apare in fiecare vineri, unde gasesti chestii amuzante, noutati si un animalut dragut la sfarsitul dozei.Se numeste doza de haș: http://dozadehas.com/.Este foarte vizitat si foarte bun, poate ca cea mai buna solutie. Funda?

| Unniique a răspuns:

Eu iti recomand sa-ti gasesti un hobby si sa te fixezi pe el. Sa iesi cu prietenii, sa mergi la mare, shopping smug, etc

| d2i2n2 a răspuns:

Buna!
1.Poti sa iesi afara sa faci putin sport.
2.Sa te plimbi cu prieteni.
3.Sa te distrezi.
4.Sa merigi la mare impreuna cu prieteni sau imprena cu familia.
5.Te uiti la filme de graoza cu prieteni.
6.Iesi in oras.
7.Stai cateva ore 3-4 ore impreuna ca iubita/iubitul tau.
8.Stai afara pana tarziu.
9.Fiind vara te poti duce si la piscina.
10.Organizeaza o petrecere si invita foarte multi prieteni.
11.Calatoeste.
12.Faci paparuda.
Si multe altele.
Sper ca te-am ajutat. :*
Funda? puppy dog eyes

| x3Clover a răspuns:

Fa poze, pune`le pe FB si iti vei face cu ocazia asta si prieteniwinking

| SCG8 a răspuns:

Sa iesi cu prieteni la suc
Sa va plimbati prin parc
Sa faceti un picnic
Petreceri in aer liber
Iesitul noaptea pe afara cu toti prietenii
Drumetii etc...

| sklay a răspuns:

Sa iesi cu prieteni la suc
Sa va plimbati prin parc
Sa faceti un picnic
Petreceri in aer liber
Iesitul noaptea pe afara cu toti prieteni
1) poti sa te plimbi cu prietenii
2) Sa mergi la piscina
3) sa mergi la cumparaturi
4)sa te uiti la filme de groaza impreuna cu prieteni
5) sa stai pana tarziu seara
cel mai important este sa stai cu prietenii..pt ca cu ei razi, zambesti ..si ei te pot sfatui cel mAI bine

| 1234567890v a răspuns:

Buna! Poti sa :mergi intr-o tara straina, sa te plimbi cu prietenii, sa citesti o revista, shopping, sa te duci in parc, sa te duci la piscina sau poti sa organizezi o petrecere, cheamati Bff si faceti in casa un SPA... SPER CA TEAM AJUTAT. FUNDIZZA PLZZZZ?

| Marii0ii a răspuns:

1)Poti sa te inscri intr-o tabara
2)sa te plimbi cu bicicleta/role
3)Poti sa mergi la piscina /la mare
4)Sa practici un sport care sa-ti placa mult si sa-ti ocupe timpul
5)Sa gasesti o carte interesanta..care sa-ti placa si sa o citesti
6)Sa`ti redecorezi camera
Funda love struck?