| Mist a întrebat:

Sall TPU, am si ue o problema la youtube, astept foarte mult sa se incarce un film, indiferent ce film am aceeasi problema la toate, si astept si astept si nu se intampla nimic, pagina se incarca complet numai filmul nu merge, folosesc firefox, astept ajutor, desigur ca

Răspuns Câştigător
| Diana0987 a răspuns:

Asa mi s`e intampla si mie. Sterge lucruri din calculator care nu iti trebuiesc si incearca iar. E din cauza ca nu ai memorie suficienta in pc chiar daca vrei sa vezi filmul pe netwinking. Sper ca am fost de folos.

5 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

@Dia mhoaaara mhata, eu am reinstalat flash playeru si a mershappy

| AAAdelin a răspuns:

Este de la internet pentru ca am avut si eu aceeasi problema si am chemat o echipa acas si apoi m-i se incarca la super-viteza, sper ca ti-am fost de folos. BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la net...

| irinuca a răspuns:

Poate internetul tău, extern, e limitat. Se mai întâmplă să fie probleme cu legăturile externe (Statele Unite) şi toate site-urile de dincolo să se încarce greu.

| SteffishoOr a răspuns:

O sa isi revina. cum ti s-a spus si pana acum, probabil e de la net. am incercat sa pun un filmulet vreo 3 zile la rand, si mereu imi dadea eroare. dupa cateva zile, am vazut ca de fapt a mers si filmuletul era pe youtube.